Göbekli Tepe Fotoğrafları

Göbeklitepe, arkeoloji dünyasının en büyük keşiflerinden biridir. Daha şehir hayatına geçmemiş olduğu düşünülen avcı-toplayıcı toplumların tapınak inşa etmiş olduğunu gösteren ilk örnektir ve bu […]Read More »

Nemrut Dağı Fotoğrafları

Antiochos’un tümülüsü ve dev heykelleri. Fotoğraflar 04.07.2013 Tarihinde Çekilmiştir. Tümülüs, 2150 metre yüksekliğinde, Fırat Nehri geçitlerine ve ovalarına hakim tepe üzerinde bulunmaktadır. Kralın kemiklerinin ya […]Read More »

Yağmurun Kıskandığı Kadınların Diyarı’na yolculuk.

Yağmurun bereketi eşliğinde 28 mayıs 2013 tarihinde Ağrı dağının kuzey sırtındaki 2.200 metre Yükseklikte bulunan Korhan yaylasına bir gurup arkadaşla gitmek için yola çıkıyoruz […]Read More »

Ağrı dağının Kayıp şehri Ahora ve Kutsal Ermeni manastırı Yakup

Ağrı dağının Kayıp şehri Ahora ve Kutsal Ermeni manastırı Yakup   Efsane Nuh’un Gemisiyle başlar gemiden inen insanlar bir köy inşa ederler ve bu […]Read More »

Suriye’de karakol fotoğrafı çekmek.

2010 yılının Aralık ayında şama gitmek için geldiğimiz Halep istasyonun hemen yanında bulunan birleşik Arap bayrağını fotoğraflamak istediğimde bayrağın aslında istasyonun güvenliğini sağlayan küçük […]Read More »

Older Entries »
0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
Bir mesaj gönderin

Üzgünüm! Şu anda burada değilim. Bir mesaj bırakırsanız en kısa zamanda size geri dönüş yapacağım.

* Adınız
* Email
* Açıklama
Oturum Aç

Şuan buradayım. Bana mesaj gönderebilirsin!

Adınız
* Email
* Açıklama
Telefon
We're online!
Görüşleriniz

Hize daha iyi yardımcı ola bilmem için geri bildirimden lütfen çekinmeyiniz

Destek değerlendirmeniz