Depremin Prefabrik Çocukları

Van depremi çocukları! 

Van depreminin ardında seyran tepe mahallesinde kurulan çadır kente kısa bir süreliğine çocuklarla fotoğraf çalışma fırsatı bulmuştum zaman içerisinde çadır kentin yerini suyu olmayan yağmurda su alan prefabrikler aldı. Seyran tepede çocuklarla düzenli olmazsa da fotoğraf çalışma fırsatı buluyorum, tanıdıkları bir insanın onları fotoğraflamasının rahatlığıyla davranıyorlar ve inanılmaz derecede güçlü...Read More »


Araf'ın Kadınlarına.

Derler ki deliler ne cennete nede cehenneme gider. Araf’a giderler orası ne cennete benzer ve nede cehenneme ikisi arasında ortada kalır.  

Toprak damlı bir evde kadınlar yere bir sini bırakmışlar sininin etrafında toplaşmışlar merkezlerine de aziz bir misafiri oturtmuşlar demli çaylar sinide ağlıyor fakat kimse çay içmiyor....Read More »


Yağmurun Kıskandığı Kadınların Diyarı’na yolculuk.

Yağmurun bereketi eşliğinde 28 mayıs 2013 tarihinde Ağrı dağının kuzey sırtındaki 2.200 metre Yükseklikte bulunan Korhan yaylasına bir gurup arkadaşla gitmek için yola çıkıyoruz Çamurlu, toprak yollar bizi bekliyor fikriyatın dayız fakat aracımız Korhan yoluna girdiği anda çok yanlış düşündüğümüzü anlıyoruz yol çok güzel tek şeritli fazla kullanılmayan asfalt...Read More »


Ağrı dağının Kayıp şehri Ahora ve Kutsal Ermeni manastırı Yakup

Ağrı dağının Kayıp şehri Ahora ve Kutsal Ermeni manastırı Yakup

 

Efsane Nuh’un Gemisiyle başlar gemiden inen insanlar bir köy inşa ederler ve bu köyde yaşamaya başlarlar. Yıllar geçer şehirde yaşayanlar (gemiden inen ilk insanların torunları) şehirlerine göz alıcı eserler yaparlar Ağrı dağının kuzey yamacında Ahora şehrini kurarlar 1915...Read More »


0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
Bir mesaj gönderin

Üzgünüm! Şu anda burada değilim. Bir mesaj bırakırsanız en kısa zamanda size geri dönüş yapacağım.

* Adınız
* Email
* Açıklama
Oturum Aç

Şuan buradayım. Bana mesaj gönderebilirsin!

Adınız
* Email
* Açıklama
Telefon
We're online!
Görüşleriniz

Hize daha iyi yardımcı ola bilmem için geri bildirimden lütfen çekinmeyiniz

Destek değerlendirmeniz